iphone-55-640x250

Novinka: iPhone 5 míří na pulty obchodů

Dámy a pánové, je to tady! Nejočekávanější novinka letošního roku míří do obchodů a k mání bude již v sobotu 15. října. Tvrdí to Stephane Richard , ředitěl francouzské pobočky operátora Orange, nicméně Apple žádné datum oficálně nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Je to skutečně pravda?

„Pokud budu věřit tomu, co jsem slyšel, iPhone 5 se začne prodávat 15. října,“ – Stephane Richard. To potvrzují i zahraniční pozorovatelé, novinka by měla být odhalena na konferenci koncem září, dlouho se o tom spekulovalo, ale spekulace již dejme stranou, neboť je to realita. Spolu s iPhonem 5 se objeví i dlouho očekávaný a převratný iOS 5.

Otázka vzhledu

Jak přesně bude iPhone vypadat není známo, nicméně na základě fotografie o které jsme hovořili v předchozích článcích by měl mít větší dispej a vyšší rozlišení.

Takto by mohla novinka vypadat

Několik již stokrát omílaných informací – pětka bude mít rychlejší procesor, model A5 (ten v součastné době využívá iPad2) a fotoaparát celých 8Mpix.

A nakonec bych Vás tímto rád pozval na duel iPhonu 5 vs. HTC Sensation XE, který najdete v dohledné době zde na apemobile.czINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student uměleckého oboru, vášnivý cross country cyklista a IT nadšenec.