razr

Novinka: Legenda se vrací – Droid RAZR

Každý pamatuje doby, kdy Motorola vyprodukovala model RAZR, jenž se rychle uchytil, a bez pochyby se stal nejúspěšnějším modelem v historii této firmy. V budoucnu bychom mohli čekat comeback, v podobě Droid RAZR.

Nová motorola už samozřejmě nebude žádné „véčko“, ale plnohodnotný „dotykáč“ s dobrým železem. Na první pohled zaujme 4,3″ displejem technologie Super AMOLED (PenTile rozložení sub-pixelů, součastné době technologii využívá Samsung) a rozlišením qHD.

Dotykový panel je vystužen a chráněn systémem Gorilla glass, jenž garantuje téměř „nerozbitný“ displej. Celkově dbá telefon na konstrukci, neboť záda telefonu jsou z kevlarových vláken a leštěný kovový rámeček dokola telefonu pak působí luxusním dojmem.

Uvnitř pak najdeme dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2 Ghz, operační paměr 1 GB a údajně by měl podporovat doposud nejrychlejší možné přenosy LTE s limitem 75Mbit/s. Fotoaparád s rozlišením 8.0 Mpix nám pak pomůže zvěčnit dění okolo.

Můžeme jen hádat, zda se Droid RAZR uchytí tak, jako jeho předchůdce. Jedinou vadou nového RAZRu je, že se s ním na tuzemském trhu ještě nějakou dobu nesetkáme a přitom mohl přinést do našich končin slušný poměr cena/výkon.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student uměleckého oboru, vášnivý cross country cyklista a IT nadšenec.