qualcomm

Novinka: Qualcomm pořádá herní maraton v Los Angeles

Výrobce mobilních procesorů Qualcomm připravil velice zajímavou soutěž. Nedávno spustil vlastní aplikaci, která doporučuje hry vyvíjené pro procesory tohoto výrobce.

Pátého června se bude konat maraton, který by se měl zapsat do Guinessovy knihy rekordů, jako nejdéle trvající maraton hraní mobilních her. Soutěžící dostanou do ruky tablet Samsung Galaxy Tab 8.9. Pro překonání rekordu budou muset všichni soutěžící hrát vkuse 26 hodin, což opravdu není málo, pro velké pařmeny to ale nebude takový problém.

Ne výběr bude spousta her, vyjmenovat si je by trvalo věčnost, a tak si alespoň představíme vývojářská studia, která spolupracují. Jsou jimi Gameloft, Halfbrick, Sega, Namco BANDAI Games America Inc, Glu a Com2Us.

Tato akce se bude konat v Los Angeles. Pokud budete mít náhodou cestu kolem a budete se chtít zúčastnit, bohužel máte smůlu. Pokud se chcete přidat do soutěže musí vám být minimálně 18 let a nutností je mít trvalé bydliště v Kalifornii.

Je možné obsadit 120 míst a pro prvních 5, kteří nahrají nejvíce je připraveno spoustu hodnotných cen. Všech pět dostane Samsung Galaxy Tab 8.9 a peněžitou odměnu v rozmezí od 20 000 dolarů do 3000 dolarů. Za to že propaříte den zdarma docela dobrý výdělek, nemyslíte ?INZERTNÍ SDĚLENÍ


Jsem velkým IT fanouškem. Zajímají mě všechny věci, které se dějí v mobilním světě od technologií až po byznys. Rád zkouším nové věci, ale zatím jsem se vždy vrátil k Androidu.