Steve-jobs-640x250

Novinka: Životopis Steva Jobse na trhu, brzy vyjde i v češtině

Před dvěma dny (24. 10. 2011) se dostala do prodejen knih jedna z nejočekávanějších publikací posledních dnů. Je jím životopis nedávno zesnulého Steva Jobse, jednoho ze zakladatelů celosvětového giganta na poli spotřební elektroniky společnosti Apple.

Celosvětová premiéra knihy, která jako jediná vznikala za přímé účasti Steva Jobse, bude brzy následována premiérou českou (českého překladu). Chystá se na 15. listopadu letošního roku a vydavatelem se stává nakladatelství Práh.

Citace z oficiálních stránek českého vydavatele: Jediný oficiální životopis psaný ve spolupráci se Stevem Jobsem, avšak konečná verze jím neovlivněná.
Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů s Jobsem provedených v průběhu dvou let – a stejně tak interview s více než stovkou členů jeho rodiny, přátel, konkurentů, soupeřů i kolegů – pojednává tato kniha o životě plném vrcholů i propastí a o pronikavě intenzivní osobnosti tvořivého podnikatele, jehož vášeň pro dokonalost a železné odhodlání zcela převrátilo šest odvětví lidské činnosti: osobní počítače, kreslené filmy, hudbu, telefony, počítačové tablety a digitální tisk.

Knihu si již během těchto dnů můžete začít přiobjednávat na stránkách vydavatele, kde je možnost výběru jak klasické tištěné verze (za 429 Kč), tak i elektronické verze (350 Kč).INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek