pr_source

Nový Outlook pro iOS a Android (stojí za to)!

Před dvěma měsíci společnost Microsoft koupila propracovaného emailového klienta Acompli. Důvod koupě je nyní více než zřejmý, neboť se tato povedená aplikace transformovala do mobilního klienta služby Outlook určeného pro zařízení se systémy Android iOS.

V současnosti není aplikace ničím jiným, než „pouze“ přejmenovaným původním klientem, postupně však mají přicházet pravidelné aktualizace, které budou přidávat funkce a opravovat chyby. Originální Acompli aktualizované nebude a vzhledem k tomu, že Microsoft slíbil vydávat vylepšení pro Outlook každý týden, budou tyto dvě verze v blízkém budoucnu již funkcemi relativně vzdálené.

Outlook nabídne pokročilou správu emailů (a přidružených funkcí), jejichž editace bude možná i pomocí „swipe“ gest, která je možné nakonfigurovat dle potřeby (odstranění, archivování, …). Zajímavostí je i schopnost vybírat pouze důležité emaily a ty primárně zobrazovat. Aplikace také integruje různá cloudová úložiště.

Outlook je zdarma a jedná se o povedený emailový klient, který rozhodně můžeme doporučit.

appstore


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: TVINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.