unnamed (16)

Nutty Fluffies Rollercoaster – zábava na horské dráze nejen pro děti

Pokud máte děti, nebo máte rádi veselé animované hry, určitě by Nutty Fluffies Rollercaster neměla uniknout vaší pozornosti. Pojďte si užít plyšová zvířátka na horské dráze a postarat se o jejich bezpečný dojezd. 

Co se stane poté, co se zavřou brány lunaparku? To uvidíte, pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto novou hru z dílny vývojářského studia Ubisoft Entertainment. Dobře udělaný tutorial vás lehce provede ovládáním hry, které je samo o sobě velmi snadné. pohybem prstu doprava jedete, naopak pohybem prstu doleva brzdíte. Pak už jen stačí jediné. Dovést horskou dráhu a zvířátka, která v ní sedí, úspěšně do cíle a sběrem srdíček nasbírat mince, které potřebujete pro odemčení další dráhy.

unnamed (14)unnamed (15)

Postupně budete mít k dispozici další druhy zvířátek, které při úspěšném přijetí do cíle zajistí více mincí. Mincí však zpravidla získáte podstatně méně, než budete potřebovat. Pak máte dvě možnosti. Buďto level opakovat s přidáním dalšího vozíčku tak dlouho, dokud nezískáte potřebné mince, nebo si je zakoupit pomocí mikrotransakce. Rozhodně se však nenechejte zmást dětským vzhledem animací ve hře. S postupnými levely je jízda na horské dráze stále těžší a nejednou zavaří i dospělákům.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ