MB_WB_Big_1.jpg.856x337_q85

Nvidia přinesla Mount & Blade: Warband na Android!

Herní série Mount & Blade od tureckého studia Taleworld Entertainment je známá nejspíše všem náruživým PC hráčům „ujíždějícím“ na středověkých soubojích. Tento titul sice nevyniká pro grafické stránce, nabídne však slušnou porci zábavy. Tu si nyní budou moci vychutnat i majitelé zařízení s čipsetem Tegra 4 od společnosti Nvidia.

Pokud Mount & Blade: Warband znáte, dost možná jste nemohli uvěřit, že i tato hra se dočkala portu na mobilní zařízení. A já opět potvrdím, že se tak stalo. Patříte-li naopak na druhý konec spektra, tedy lidi, kteří sérii M&B neznají, prozradím, že se jedná o povedenou kombinaci RPG s pár strategickými prvky, která mimo jiné nabídne velmi dobře propracované souboje.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra se pochlubí vším, co znáte z PC verze. Obrovskou mapou se spoustou zpřístupněných lokací, vylepšováním vaší postavynakupováním armády a hlavně multiplayerem, kde se bude moci v nelítostných soubojích utkat až 64 hráčů.

Multiplayer bude disponovat několika módy: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle a Siege.

Hra je dostupná za cenovku okolo 140 Kč (což je úžasné za skutečně plnohodnotnou hru) pro zařízení s Tegrou 4.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: DGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.