iihf

Oficiální aplikace k MS 2014 v hokeji

Hokejové šílenství už je v plném proudu a kromě fandění přímo na stadiónech, v hospodách, či doma u televizí, můžete také fandit a sledovat dění MS 2014 v hokeji i na vašich chytrých zařízeních.

Oficiální doprovodná aplikace s názvem 2014 IIHF powered by Škoda je dostupná zdarma na třech hlavních platformách, tedy na Androidu, iOS a na Windows Phone. S její pomocí se můžete snadno zorientovat ve všech zápasech napříč základní skupinou a následujících částech mistrovství (čtvrtfinále, semifinále a samozřejmě finále).

2014-05-11 19.09.28 2014-05-11 19.16.42 2014-05-11 19.17.30

Dále můžete číst oficiální zpravodajství spojené s děním na mistrovství, ale musíte se připravit na to, že zprávy jsou vám servírovány v angličtině, přestože aplikace jako taková je přeložena do naší mateřštiny. Zajímavý je náhled do statistik, ve kterých si můžete vybrat z pěti kategorií spojených s mužstvy a ze dvou, které se věnují jednotlivým hráčům. Tyto statistiky jsou řazeny podle aktuální výkonnosti v sympatické a přehledné podobě.

Užitečnou funkcí 2014 IIHF powered by Škoda je také možnost nechat se upozornit na některé události spojené s mužstvem, u kterého si takovou možnost zatrhnete – můžete se nechat notifikovat o začátku zápasu, střelení gólu, shrnutí průběhu jedné třetiny, nebo celého zápasu. Toto jistě využijí především ti, kteří nemají možnost sledovat počínání nejen naší sestavy přímo skrze televizní obrazovku.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.