operamini

Opera Mini dorazí na Windows Phone!

Systému Windows Phone je poměrně často vytýkána jedna z podstatných a důležitých součástí každého chytrého mobilního telefonu – tou součástí je internetový prohlížeč, který je ve WP již od prvních verzí představován mobilní odnoží Internet Exploreru. Ten si prošel za dobu své historie různými změnami, přičemž až jeho poslední verze se skutečně dá považovat za poměrně zdařilý mobilní prohlížeč. Ovšem představa, že by na „kapesní“ systém od Microsoftu přišla Opera Mini, zní stále pro mnohé jedince více než lákavě. A tento sen bude již brzy zhmotněn!

Sny se mají plnit. A můžeme tedy začít rovnou tím, že si ve svém telefonu vychutnáme tu nejlepší Operu, která kdy byla stvořena. Ano, je to tak – Opera Mini míří na zařízení se systémem Windows Phone. Tento úžasný kus softwaru, který vynikl hlavně díky možnosti ohromné úspory dat při brouzdání po internetu, si mohli někteří jedinci vychutnat již v „mobilních sedmičkách“ – k tomu ovšem bylo potřeba učinit trochu více operací oproti obyčejnému stažení z WP Store. Prohlížeč navíc nebyl optimalizován a designově do systému nezapadal. To teď bude jiné, neboť přichází oficiálně a vy máte možnost registrovat se do bety!

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Registrace probíhá na této stránce a pokud patříte mezi skalní fanoušky Opery Mini a tento kousek vám ve vašem telefonu s Windows Phone chybí, určitě možnosti využijte!

Zdroj: WMPINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.