ouya-the-walking-dead

OUYA se dočká The Walking Dead!

Myslím, že mezi fanoušky našeho magazínu se nenajde nikdo, kdo by neznal pojem „The Walking Dead“ označující seriál a velice povedenou hru. Obrovská část z vás také zcela jistě slyšela o herní konzoli OUYA běžící na systému Android. Příběhy těchto dvou výtvorů se brzy protnou – tato slavná zombie adventura se totiž chystá na neméně slavný Kickstarter-ový projekt.

Hra The Walking Dead od studia Telltale Games si odbyla svůj úspěch téměř na každé platformě, kterou navštívila. Podle videa níže se již tuto zimu mohou majitelé OUYA těšit na celou první sezónu (čili 5 epizod) a DLC 400 Days.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

To je rozhodně dobrá zpráva, neboť každý známý titul může být důvodem ke koupi této konzole a následnému „přílivu“ vývojářů (ti zatím moc s prodeji spokojení nejsou). Cena hry zatím nebyla stanovena, verze pro PC a konzole však stojí $25 ( = čtvrtina ceny OUYA 😀 ), tudíž nemůžeme očekávat cenovku proklatě nízko.

Tato zpráva však může mít i důsledky pro majitele tabletů a mobilů s Androidem. Jelikož samotná OUYA běží na Androidu, je pravděpodobné (a doufáme v to) , že se The Walking Dead objeví i na Google Play. Nechme se překvapit. 😉

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.