nokiawindowsphone.0.0_standard_800.0

Označení „Nokia“ a „Windows Phone“ na telefonech končí

Na internetu – konkrétně na serveru GeeksOnGadgets – se objevil interní dokument společnosti Microsoft odhalující změny, kterých se v blízkém budoucnu dočkají některé produkty vydávané pod taktovkou Microsoftu. Konkrétně se jedná o razantní úpravy v označeních smartphonů. Z telefonů zmizí nápisy Nokia a stejný osud potká i značku Windows Phone.

Uniklý dokument je skutečný a nejedná se tedy o dílo vtipálka. Z obsahu vyplývá, že hlavním cílem marketingových kampaní společnosti Microsoft bude ve velmi blízkém budoucnu odstranit název Nokia ze samotných zařízení a následně v materiálech nepoužívat označení a loga Windows Phone, ale pouze Windows.

Microsoft-expects

Odstranění názvu Windows Phone a jeho nahrazení Windows již pomalu probíhá, což také nasvědčuje faktu, že pomalu ale jistě bude docházet k sjednocování platforem Windows RT Windows Phone.

Zdroj: TVINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.