Screenshot_2013-09-12-11-04-00

Plants vs. Zombies 2 je dostupné pro Android, ale v čínštině

Plants vs. Zombies je hit poslední doby, který v oblasti indie a casual hraní sbírá velice kladné ohlasy. Druhý díl tohoto fenoménu je zatím dostupný jen na iOS, ale vypadá to, že Android se už taky brzy dočká.

A vlastně se už i dočkal, ale poněkud netradičním způsobem – Plants vs. Zombies 2 je dostupné pouze v čínštině na obchodě s aplikacemi velkého čínského portálu Baidu (něco na způsob Googlu, či našeho Seznamu). Podle všeho je to skutečně hra Plants vs. Zombies 2, nikoliv jen nějaký plagiát, kterými je tato světová velmoc proslavená.

Hra se odtamtud dá bez problému stáhnout a hrát, ale i tak, jako vždy, byste měli být opatrní při instalování aplikací, které nepochází z oficiálního Google Play. Hra si při instalaci řekne o přístup k síti, možnosti číst stav a identitu telefonu, možnost posílat SMS zprávy a možnost přistupovat k platebnímu systému Google Play. Jedná se o vcelku běžná oprávnění u her, které využívají in-app platby, ale troška obezřetnosti nikdy neuškodí.

Pokud máte zájem si hru vyzkoušet, tak si ji můžete stáhnout na tomto odkazu, ale předem vás upozorňujeme, že to děláte na vlastní nebezpečí a Apemobile.cz nepřebírá žádnou zodpovědnost za případné problémy, přestože by žádné neměly nastat.

Oficiálně se Plants vs. Zombies 2 objeví do konce tohoto roku, alespoň tak nám to slibují vývojáři na svém oficiálním blogu, takže pokud nejste vyloženě hardcore fanoušci boje rostlinek s nemrtvými, doporučili bychom vyčkat, než se hra objeví na Google Play, což by s ohledem na existenci čínské verze mohlo být velmi brzy.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.