Plants_Vs_Zombies_2-630x219

Plants vs. Zombies 2 pro iOS jsou tu!

První díl akční strategie s vypovídajícím názvem Plants vs. Zombies se dočkal nemalého úspěchu na všech frontách. A není divu – hra dokázala z dostupných ingrediencí připravit skutečně kvalitní výsledek, který si cifry odkazující na počet stažení rozhodně zasloužil. Není tomu dlouho, co se na App Store konečně objevilo pokračování úspěšného titulu, tak hurá stahovat!

I v druhém dílu hry, za níž stojí vývojářské studio Popcap, budeme doprovázet mužíčka jménem Crazy Dave na jeho dobrodružstvích. Základní herní principy zůstaly (naštěstí) zachovány, značně však byla vylepšena grafická stránka hry. Ta zůstala u komiksového vzhledu, ale vše je dotaženo do větších detailů a vyhlazenější.

Samotný obsah hry se také dočkal změn. Přibyly nové úrovně, které se odehrávají na všemožných lokacích – v Egyptě, na Divokém západě či dokonce na mořské hladině. Naší ochranou se mohou stát nové, po zuby ozbrojené, kytky, které budou hrdinně vzdorovat náporům zombie. Ty také prošly evolucí a do jejich řad se přidalo pár nováčků – včetně zombie slepice.

Plants vs. Zombies 2 přichází ještě s jednou, v současnosti často vídanou novinkou. Ano, tušíte správně – aplikace využívá freemium model, takže je hra dostupná zcela zdarma, musíme však respektovat přítomné mikrotransakce.

appstore

Zdroj: AININZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.