Plants_Vs_Zombies_2-630x219

Plants vs. Zombies 2 vyjdou 18. července pro iOS a bude free-to-play

Na pokračování úspěšné hříčky Plants vs. Zombies se těšíme snad všichni, kteří jsme původní titul od studia PopCap hráli. Dnes jsme se dočkali více informací o samotné hře a dokonce i nového traileru (který je prostě parádní), jenž jsme vám před malou chvilkou nahráli tady.

Začněme tedy pěkně popořádku – pokračování se celým názvem jmenuje Plants vs. Zombies 2: It’s About Time. Vývojáři si sami ze sebe dělají legraci a přiznávají, že vývoj druhého dílu trval o maličko déle, než by bylo nejšťastnější.

Klíčové pro nás – pro hráče – jsou však následující novinky: hra vyjde 18. července pro iOS, Android si musí pár dní/týdnů navíc počkat. Další důležitou zprávou je fakt, že hra bude ve formě free-to-play. To znamená, že bude sice zdarma, ale ve hře budou použity mikrotransakce. Věříme však, že PopCap je jedním z těch rozumnějších studií a vše perfektně vyladí. Sami přitom říkají, že hra půjde zcela bez problémů dohrát i v případě, že nezaplatíte jediný cent.

Vývojáři se rozpovídali i o obsahu hry. Tentokrát už nezůstaneme pouze na zahradě a střeše vlastního baráčku, ale podíváme se na různá exotická místa (v traileru jsme mohli vidět, že se soused Crazy Dave vydal ve své dodávce na cestu časem) mezi která patří starověký Egypt, Divoký západ, pirátská tažení a mnoho dalšího!

Zdroj: TAINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek