Pokémon_Trading_Card_Game

Pokémoni dorazili (na) iOS!

Pokémoni. Fenomén mého dětství. A nejen mého. Asi téměř každému prošla rukama některá z kartiček této sběratelské karetní hry. Pravděpodobně jste v dětství hru samotnou ani nehráli, minimálně ne podle pravidel, ale kartičky, jo, ty měl každý. A tak možná dnes potěšíme všechny majitele zařízení iPad. Hra totiž v digitální formě zamířila na tyto „jablečné skvosty“.

Pokémon je pravděpodobně jedna z nejznámějších východních značek. A tak není divu, že tento titul neodolal trendu „digitalizace“ a karetní hra s tématikou Pokémon tak zavítala i na zařízení, která jsou na baterii a přísunu energie závislá jako malé děti na mléku.

screen480x480

Ve hře si vychutnáte stavby rozličných decků a souboje proti skutečným hráčům. Pokud tedy patříte mezi fanoušky Pokémonů a současně vlastníte iPad s Retina displejem, určitě titul stahujte. Je totiž zdarma.

appstore

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.