bandeau_mobile

Poker o reálné peníze na Androidech a iOS – PokerStars, FullTilt, Unibet a bwin

I když už poker svůj naprostý vrchol popularity překonal, stále se jedná o jednu z velice oblíbených her a sportů. Tisíce hráčů po celém světě si pokerem pravidelně vydělává, v Las Vegas právě probíhá největší turnaj na světě a my pro vás nachystali téma, kde se podíváme blíže na pokerové aplikace pro mobilní telefony.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak hrát poker a vydělat na něm, neváhejte navštívit tento edukační web.

V současné době se oficiální aplikace, kde si můžete zahrát nejen nanečisto, ale i o reálné peníze a nějaký „chechták“ si tak přivydělat, objevují na dvou nejrozšířenějších systémech – Android a iOS. Obě platformy přitom disponují stejnými kusy, nemusíme tak dělat žádné rozdíly. Navíc nakonec stejně rozhodne to, na které herně máte zrovna svůj bankroll.

PokerStars

a8b7c9e5e4

Největší, nejznámější a nejrozšířenější pokerovou online hernou světa je PokerStars.com. Herna, na kterou pravidelně vídáte reklamy i na tuzemských televizních kanálech, se může pochlubit obrovským zástupem velkých tváří ve svém teamu – Daniel Negreanu, Bertrand „Elky“ Grospellier či Joe Cada jsou jména, která lidem ze světa pokeru něco řeknou.

Stejně dobrá a kvalitní jako samotná herna je aplikace pro online hraní. Možnost zahrát si okamžitě na některém se stovek turnajů či stolů je parádní a traffic, jak jistě více, na PokerStars prostě nepadá.

Více informací zde

FullTilt Poker

images

Další z obřích heren je i FullTilt Poker. Ta se po dlouhé odstávce z administrativních důvodů vrátila v celé parádě a opět se může pochlubit desítkami tisíc aktivních hráčů každý den. Ani tady tedy není divu, že si herna obstarala vlastní mobilní aplikaci, která je navíc stejně jako v případě výše zmíněných PokerStars prvotřnídní.

Více informací zde

Unibet

2821959933

Unibet je první hernou, která se nevěnuje pouze pokerovým zápolením. Kloubí dohromady jak svět hazardu a tipování, tak sportovní sekci pokeru. Kvalita aplikace je už však na znatelně nižší úrovni, FullTilt i PokerStars jsou na míle daleko od zeleného kousku od Unibetu. Pokud však máte své peníze právě tady, jistě oceníte možnost online hraní na cestách, kterou i mnohem větší herny stále opomíjejí.

Více informací zde

Bwin

bwin_poker_app_tisch

Poslední hernou, která nabízí pro ČR možnost hrát na chytrých zařízeních, je společnost bwin. Ta – stejně jako Unibet – nabízí nejen hraní pokeru, ale i sázení a další. Jak aplikace pro mobilní telefony, tak aplikace pro počítače a laptopy si jde svou vlastní cestou a snaží se skrz zlato-černou navodit punc luxusu. To se jí daří o poznání lépe než u Unibetu a kvalitou mobilní herny se může měřit s PokerStars i FullTilt aplikacemi. Navíc v této herně najdete mnohem více fishek než kdekoliv výše.

Více informací zde

Autor článku (Ex1tusCZE) je redaktorem PokerStrategy.comINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek