poker

Poker v česku neustálé vzrůstá – přidejte se taky

Poker je tu s námi už mnoho let, ale v současnosti se stává ještě větším fenoménem než kdykoliv předtím, a to díky své přístupnosti pomocí online hraní. Úspěšnou pokerovou hvězdou se tak už může stát opravdu úplně každý, a to pěkně z pohodlí domova. Naučit se hrát poker je také v době internetu velice snadné, a kdo ví, třeba se pro vás z hraní nejpopulárnější karetní hry světa stane i velice lukrativní profesionální zaměření.

Poker už dávno není jen doménou kasín a heren obecně, je to také jedna z nejpopulárnějších online her, kterou hrají miliony hráčů po celém světě o různých kvalitách. Přidejte se k nim a vyšplhejte si cestičku od úplného začátečníka až po slavné jméno, které vydělalo úspěšnou hrou obrovské peníze.

Výborným příkladem úspěchu v online pokeru může být třeba český hráč Tornádo111, jenž si ve speciální akci PokerStars $1 Million Spin & Go za cca 9 minut hry vydělal fantastický milion amerických dolarů, když porazil své konkurenty z Ruska a Německa, kteří ale také neodešli od virtuálního stolu s prázdnou – oba získali $100 000, což je také velice pěkný přivýdělek. Češi rozhodně patří ke špičkovým hráčům pokeru, a každá posila do pokerové komunity se hodí.

poker3 poker2 poker1

Tak neváhejte a běžte se na PokerStars zaregistrovat pomocí Pokerman.cz, kde se dočtete o spoustě novinek ze světa pokeru, včetně toho jak se poker hraje, jaké ve hře platí kombinace karet, jaké jsou nejznámější strategie, či jaké turnaje zrovna ve světě i u nás probíhají – web totiž funguje také jako zpravodajský server zaměřený právě na novinky ze světa známé karetní hry. S pomocí webu a po nabrání skvělých zkušeností se klidně můžete stát mistry Texas Holdem, či jakékoliv jiné známé varianty pokeru.

Registrace do PokerStars je s pomocí návodu pro registraci na Pokerman.cz velice jednoduchá, a pokud se navíc zaregistrujete přes tento český web, tak se automaticky zařadíte k hráčům, mezi kterými se každý měsíc losuje $1000, a to vše úplně zdarma. Tak na co ještě čekáte, u virtuálního stolu už na vás čekají ostatní hráči!INZERTNÍ SDĚLENÍ