Flappy-Bird-

Populární Flappy Bird bude stažen z obchodů

Autor fenoménu posledních dní, Dong Nguyen, se na Twitteru vyjádřil, že velice populární Flappy Bird stáhne z oběhu na oficiálních obchodech mobilních platforem.

Dong Nguyen na Twitteru vysvětlil, že se nejedná o žádné problémy se zákonem, či pravidly jednotlivých obchodů. Prý jej k tomu ženou osobní důvody, citujeme jeho Twitter (více tweetů spojeno do jedné citace): „Je mi líto, ale Flappy Bird bude za 22 hodin odstraněn, už to nezvládám. Nejde o nic spojeného se zákonem, prostě to jen nezvládám. Ani neprodávám značku Flappy Bird dál, prosím, neptejte se. A stále budu dělat hry. Flappy Bird byl velký úspěch, ale zároveň to ničí můj život, takže nyní mi to je na obtíž.“

flappyflappy1flappy 3

Dong Nguyen nic dalšího nespecifikoval a pro vás je tedy podstatné si hru stáhnout, dokud to ještě je možné z oficiálních zdrojů. Jen pro informaci, hra jen na integrovaných reklamách vydělávala 50 000 Amerických dolarů denně, takže autora k tomu asi skutečně vedou hodně silné osobní důvody, o nichž nebudeme spekulovat. Nedá se očekávat, že by se na Flappy Bird jen tak zapomnělo, ale odstranění z oficiálních kanálů jeho vzestup jistě zarazí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroje: T, AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.