tiskni

Potřebujete vizitky? Využijte služeb tisknisi.cz

Potřebujete si nechat natisknout vizitky, abyste mohli propagovat své služby nebo podnik který vlastníte? Firem, které se touto činností zabývají, je na trhu mnoho, ale ne každá plní určité nároky, jež jsou ze strany zákazníků vyžadovány. Ať již co se týče samotné kvality zpracování či rychlosti, kterou jsou vizitky dodány. Jedna z top firem, která se prodejem vizitek zabývá je tisknisi.cz, u níž si můžete vybrat z mnoha návrhů a vše vyřídit během několika mála minut.

Návrh je možné vybrat z galerie či použít vlastní

To samozřejmě platí v situaci, pokud nemáte vlastní design, jež byste použili k tisku. Jestliže již máte návrh na vlastní potisk, tak není problém s jeho použitím.  V opačném případě poté můžete nahlédnout do galerie, která se nachází na stránce tisknisi.cz a vybrat si ten, který se vám bude nejvíce zamlouvat. V této galerii se nachází více jak 200 vzorů a tedy jen velmi sporadicky dochází k situacím, kdy nelze ze žádného vybrat. Následné doplnění textu je v interním grafickém editoru otázkou pouhých několika minut.

Celkově je práce se systémem na zmíněné stránce velmi jednoduchá a zvládne jí naprosto každý. Po vybrání návrhu pouze vyplníte potřebné údaje a odešlete objednávku. Vizitky jsou tisknuty oboustranně a na 350g papír, což zaručuje naprostou spokojenost i pro ty nejnáročnější zákazníky. Nově i s možností osobního vyzvednutí vizitek ve 12 pobočkách po celé ČR!

Vizitka

Příklad vzoru vizitky

Získejte zvýhodněné ceny či jiné bonusy

Na výrobu vizitek lze také dostat různé slevy a to při objednání určitého množství. Jestliže například vytvoříte objednávku, která přesahuje částku 900,- Kč, tak vám bude zásilka odeslána bez toho, abyste museli platit poštovné. Vy tak tedy zaplatíte pouze za to, co jste si zakoupili a nikoliv za další poplatky, které jsou spojené s jakýmkoliv obchodem prostřednictvím eshopu.

Pokud tedy potřebujete vizitky, tak na stránce tisknisi.cz můžete vytvořit přesně tu, podle vašich představ. Ať již čistě bílou s pouhým informačním textem nebo nějakou moderní, s nejrůznějším grafickým potiskem, který bude oboustranný.

Samozřejmostí je i možnost ofsetového tisku dalších tiskovin jako letáků, plakátů, prospektů, skládaček, brožur, katalogů, kalendářů a dalších.INZERTNÍ SDĚLENÍ