Facebook-Messenger

Přes Facebook Messenger budete moci posílat peníze

Facebook se stále snaží nabízet více a více služeb, které nám umožní na více činností využívat právě některou z funkcí této sociální sítě. Před nějakou dobou učinil v mobilních aplikacích této společnosti poměrně nepříjemné změny, neboť oddělil psaní zpráv přátelům do speciální aplikace Messenger. A podle informací, které nedávno unikly na internet, toho bude Messenger umět brzy o něco víc. Třeba posílat peníze.

Jaký to asi bude pro vaše kamarády pocit, až jim místo smějícího se smajlíka pošlete stovku? Že stále netušíte, o co jde? Budiž, pojďme si chystanou novinku krátce vysvětlit. iOS vývojář Andre Aude objevil ve Facebook Messengeru pro iOS skrytou funkci, která umožňuje přímo odeslat peníze některému z kontaktů přímo z okénka chatu. Využití mohou být různá, například zaplacení půlky dluhu rovnou na místě. Přehled transakcí poté bude možné vidět v nastavení.

paymentfb

Zatím není jasné, jakým způsobem (pokud vůbec) Facebook převody peněz zpoplatní. Faceboook totiž zatím tuto funkci nepotvrdil, a tak se můžeme pouze dohadovat o tom, do jaké míry bude s celou sociální sítí provázána (nákupy přímo ze zdi?).


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

wpstore

appstore

Zdroj: 9to5INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.