tango

Project Tango: Google a jeho „supertablet” pro vývojáře Androidu

Google oznámil uvedení tabletu Project Tango, který je určený výhradně pro vývojáře Androidu, čemuž odpovídá jeho cena, která je však vykoupená opravdu velkolepými hardware specifikacemi.

Jádrem celého přístroje je výkonná čtyřjádrová Nvidia Tegra K1, které sekundují 4 GB operační paměti a pro ukládání dat je k dispozici 128 GB úložiště. Dále tu máme pohyb snímající kamery, integrované senzory hloubky, Android KitKat a LTE. K zobrazování slouží blíže nespecifikovaný 7 palcový displej. Přední kamera má 120 stupňový rozhled a disponuje rozlišením 4 megapixely s 2 mikrometrovými pixely (pravděpodobně jde o stejnou kameru, jaká je u HTC a jejich UltraPixelu).

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Na tomto odkazu se o tomto, v celém názvu Project Tango Development Kitu dozvědět více informací, včetně případného projevení zájmu o něj – musíte však být vývojáři a mít nachystaných $1024, tedy něco přes 20 000 Kč, což za tablet v žádném případě není málo, ale berte v potaz, že nejde o běžný stroj, který byste si koupili v jakémkoliv obchodě s elektronikou.

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.