Untitled-2

Pronajměte si výpočetní techniku přesně podle vašich potřeb

Potřebujete z nějakých důvodů výpočetní techniku, ale nemůžete si dovolit nákup více kusů, ať již z finančních důvodů nebo proto, že se jedná pouze o jednorázové využití a následně by se již na pořízené zboží pouze prášilo? Tyto problémy lze vyřešit velice jednoduše a to půjčením si výpočetní techniky, čímž se dlouhodobě zabývá firma Technimax s.r.o. S tou je Pronájem notebooků, počítačů, lcd monitorů a dalších zařízení velice výhodný.

Zaručena je kvalita a maximální spokojenost

V případě této společnosti se jedná o zkušené profesionály, se kterými má pozitivní zkušenost mnoho zákazníků. V jejich skladových zásobách se nachází více jak tisíc kusů různé výpočetní techniky, která je buď od HP či Dellu, tedy dvou předních výrobců počítačů, notebooků a jiné elektroniky. Kromě libovolného množství přístrojů, jež si můžete krátkodobě či dlouhodobě zapůjčit, je firma vyhledávána také z důvodu rychlosti služeb. Ještě v den, kdy si zboží objednáte, je vše připraveno a vy si jej můžete vyzvednout nebo nechat dovést tam, kam potřebujete.

Kromě toho jsou téměř vždy zdarma posílány nějaké kusy navíc (například u krátkodobého pronájmu je při pronajmutí pěti kusů poslán i jeden náhradní), aby v případě poškození jednoho z nich mohlo dojít k okamžité náhradě za jiný a nevyskytly se tedy nějaké problémy. S tím souvisí i záruční servis a v případě poruchy nějakého zařízení bude provedena v co nejrychlejším čase oprava a výměna za jiné.

Výpočetní technika byla půjčována i k volbám

Pronájem výpočetní techniky je možno provést na téměř jakoukoliv akci. Ať již se jedná o pořádání různých kurzů, prezentací či například volby. Právě firma Technimax s.r.o. půjčovala svou výpočetní techniku k pořádání různých druhů voleb, ať již se jednalo o ty prezidentské, do poslanecké sněmovny či pouze do krajského zastupitelstva. Právě při těchto příležitostech byla schopná propůjčit více jak 2000 setů počítačů, notebooků, tiskáren, klávesnic a dalšího zařízení, které bylo zapotřebí.

Firma také své zakázky dělá na míru všem svým zákazníkům. Když má tedy někdo specifické přání, tak se nejedná o žádný problém, neboť tým zaměstnanců se vždy snaží udělat vše proto, aby byli zákazníci maximálně spokojení.INZERTNÍ SDĚLENÍ