rayman_fiesta_run_0001-pc-games

Rayman, šílení králíci a motorky se chystají na naše zařízení

Ubisoft působí na mobilním trhu poměrně dlouho a mimo spolupráce s Gameloftem v minulosti se také věnuje vlastním kouskům. K těm se za nedlouho přidají další tři hry.

Ubisoft chystá trojici her pro iOS a Android, tyto hry vycházejí z již zavedených sérií tohoto velkého producenta her. Prvním kouskem na seznamu je Rayman Fiesta Run, který navazuje na loňskou hru Rayman Jungle Run, která sklidila u hráčů vesměs pozitivní ohlasy. Jedná se o hru, ve které postava neustále postupuje dopředu a úkolem hráče je vyhýbat se všemožným nástrahám. Na první pohled se to nezdá, ale tento koncept je velmi návykový a dá se čekat, že i pokračovatel se setká s pozitivní odezvou hráčské komunity.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Druhou hrou je Trials Frontier, což je hra, ve které se snažíte s motorkou bez újmy projet celou úroveň. Ve hře je fyzika podobná staré známe Elastomanii, což není příliš originálním konceptem a těžko říct, co na to řeknou samotní hráči. Každopádně Ubisoft slibuje, že hra bude nějakým způsobem napojená na hru Trials Fusion, která je ekvivalentem Trials Frontier, akorát že na velkých herních konzolích a osobních počítačích. Jak přesně to však bude fungovat, to ještě netušíme.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

A s třetím a posledním kouskem se vracíme do univerza Raymana, ale jen okrajově, protože vesmírní králíci spadají spíše až do té moderní větve her o hrdinovi s levitujícími končetinami, kterou fanoušci starších dílů spíše odmítají. Rabbids Big Bang se tato hra jmenuje a půjde v ní o dosahování co největších vzdáleností ve vesmíru. Hráči musí správně nastavit jetpack tak, aby se jim podařilo maximalizovat jejich skóre ve 150 úrovních. Co do originality je tedy Rabbids Big Bang rozhodně nejzajímavější, ale jak tyto tři hry od Ubisoftu dopadnou, to se dozvíme teprve v budoucnu.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Všechny hry by se měly objevit do konce tohoto roku na iOS a Androidu. Rabbids Big Bang bychom se měli dočkat nejdříve – očekává se vydání někdy v průběhu října.

Zdroj: JINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.