Real Racing 3

Real Racing 3 bude free-to-play a dorazí 28. února

EA spolu s Firemonkeys konečně oznámili, kdy vyjde dlouho očekávaná závodní hra Real Racing 3, o které vám pravidelně přinášíme nové informace a videodeníky. Bude to 28. února a vývojáři k této zprávě doplnili ještě jednu zajímavost, jež jistě neudělá radost každému – Real Racing 3 bude free-to-play.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra podle prvních informací vyjde stejně pro Android i pro iOS. Uživatelé systému od Google si tak nebudou muset počkat navíc ani minutu, což jim jistě udělá radost. Věcí, která ale s jistotou neudělá zrovna moc radosti, je formát, v jakém RR 3 bude. F2P je trend současných mobilních her a závodní pecka od EA nebude výjimkou.

A F2P nebude jen tak ledajakou formou, EA totiž do hry zařadil speciální systém poškození aut. To bude potřeba své závodní stroje pravidelně opravovat, což půjde právě skrz mikroplatby ve hře obsažené. Uvidíme, jak to nakonec bude fungovat, každopádně to vypadá na velice funkční model, jak z hráčů dostat pěkný obnos.

Zdroj: DGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek
  • http://apemobile.cz Miroslav Václavík

    Pokud budete mít zájem, vydali jsme videorecenzi této skvělé pecky zde na webu: http://apemobile.cz/videorecenze-real-racing-3/ Mimo jiné se tam mihli i lidi jako Filip Kůžel z mobilmania.cz, Ondra Holzman z jablickar.cz či Mikoláš Tuček ze Score či Re-Play! :)