reaper-hexage-android-game

Reaper – Tale of Pale Swordsman od našich Hexage

Hexage patří k populárním tuzemským vývojářům a nejznámější jsou především mobilním hráčům, protože mají za sebou skvělé tituly jako EVAC, Radiant, Robotek, či Radiant Defense. Jejich nejnovější dílo pak nese název Reaper – Tale of a Pale Swordsman.

Před pár dny se objevily informace, že Hexage, s jejichž dvorním skladatelem jsme mimochodem před rokem udělali rozhovor, plánují novou hru, nebylo jisté, kdy přesně se hra objeví, jen to, že to bude brzy – tento měsíc. A tak se skutečně stalo, když hra byla vydána na Android. Reaper – Tale of a Pale Swordsman se lehce liší od běžného typu her, které Hexage dělají, protože se nejedná o remake hry ze staré školy, ani o hru logického rázu. Jedná se totiž o akční plošinovku s RPG prvky, ve které budete prozkoumávat fantasy svět s cílem stát se Black Swordsmanem, neboli černým šermířem.

s4 s2 s1

Hexage u tohoto minimálně audiovizuálně velice krásného kousku lákají hráče především na možnost postupování po úrovních, vybírání schopností postavy dle vlastního uvážení, které doplní výběr ze stovek mečů, zbrojí a dalších částí výbavy, které postava může nosit. Ve hře taktéž má být možno činit vlastní rozhodnutí, což je u hráčů velice populární možnost a Reaper – Tale of a Pale Swordsman by si už jen touto vlastností mohl získat solidní hráčskou základnu, protože díky tomu se hra dá hrát opakovaně bez nutnosti projít tím samým děním. Hra samozřejmě po vzoru moderních trendů bude pracovat s online žebříčky nejlepších hráčů a s achievementy.

Zajímavostí, která může některé hráče potěšit je, že Reaper – Tale of a Pale Swordsman bude podporovat herní ovladače standardu HID, hra tedy bude bez problému pracovat např. s Nvidia Shield, MOGA, Nyko a dalšími zařízeními.

Hra je (a případně v průběhu záři bude) dostupná na platformy Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry 10, Mac OS a Windows 8. Cenově je Reaper – Tale of a Pale Swordsman v základu zdarma s tím, že jde hrát dokud vaše postava nedosáhne desáté úrovně, následně si můžete další postup ve hře odemknout jednorázovým poplatkem, takže žádné mikrotransakce se nekonají. Toto jednorázové odemknutí vás vyjde na 60 Kč, ale můžete si případně pořídit i dražší edice, které obsahují bonusový obsah – nejvyšší edice hry stojí 100 Kč. Přejeme spoust zábavy při hraní.

Zdroj: D, H


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.