bunnyrec

Recenze Android: Bunny Shooter

V pořadí třetí hrou, která nám dnes skončila v hledáčku, je další úspěšná hra jménem Bunny Shooter. Za posledních třicet dnů to dokázala dotáhnout tak daleko, že se dostala s počtem stažení až do kategorie jeden až pět milionů. To už je opravdu úctyhodná hodnota.

Bunny Shooter je jakýmsi mixem mezi dnes již zmíněnou modlou mobilních her – Angry Birds – a s velice rozšířenou flashovou hříčkou jménem Gibbets. Jestliže jste se s těmito pojmy někdy setkali, jistě již víte, o čem celá hra bude.

Stejně jako v řadě dalších podobných her, půjde i tentokrát o velice jednoduchý princip, stojící na už mnohokrát opakovaném systému – natáhnout, pustit, trefit. Ve hře Bunny Shooter půjde o střílení lukem po hromadě růžových králíků.

Během hraní se setkáte s celou řadou postupně se stupňujícími logickými překážkami a po úvodních dvaceti kolech se stanou některé levely pěkně tvrdým oříškem i pro ostřílené hráče. Zapojování nových prvků v průběhu hraní se zaslouží o to, že hra jen tak neomrzí a bude vás vybízet ke stále dalšímu a dalšímu dobývání jednotlivých kol.

Jestliže se vám během hraní stane, že se nedokážete dostat dál, nabízí vám vývojáři malou berličku. Nevím, do jaké míry je toto jednání košer, ale budiž. Můžete si totiž za 99 centů přikoupit jakýsi balíček pěti žolíků, které následně využijete na přeskakování nepokořitelných kol. Vzhledem k tomu, že ale samotná hra bez reklam stojí také 99 centů, mi přijde tato suma opravdu vysoká.

V prostředí jasně ztvárňujícím zahradu, případně podzemní jeskyně, se budete snažit zneškodnit všechny více či méně schované cíle. Ty se budou po celou hru za pomoci řady animací velice pěkně hýbat, vysmívat se vám, protahovat se, pískat si a podobně. Grafické zpracování je vůbec opravdu povedené a stejně jako Early Bird, se i Bunny Shooter trefila přímo do černého.

Ruku v ruce s grafikou jde i výborné zpracování zvuku. Sice se nedočkáme žádné hudby jako podkladu, zvuky kvákajících žab, šplouchajících potůčků a poletujícího hmyzu vše dostatečně zastane.

Velice příjemná hra, těžící z již vyzkoušených principů Angry Birds a Gibbets, se své role zhošťuje nad míru dobře a všechny části hry dotahuje na výbornou úroveň. Spolu se skvělou grafickou a hudební stránkou se tak jedná o další z řady „must have“ pro Androidy a iOS.

Server ApeMobile doporučuje.

Odkazy ke stažení:
Android Market
Appbrain
iTunes

Na videorecenzi se můžete podívat ve druhém dílu našeho herního pořadu ApeGamer:

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek