music409

Recenze Android: Google Music Android 4.0.9 + zdarma ke stažení

Včera uvolnil Google spolu s otevřením nového Google Music Store i novou verzi své hudební aplikace. Na to, jak nová verze 4.0.9 vypadá, jak se liší od svých předchůdců a jak funguje, se podíváme v následující krátké recenzi.

Google Music Android 4.0.9 apk můžete zdarma stahovat zde.

Nová verze hudebního přehrávače od Androidu v podstatě nepřináší mnoho vylepšení oproti svému předchůdci. Po grafické stránce se Music více přiblížil ICS a rozhodně to samotnému přehrávači hodně přidalo. Působí teď mnohem lepším a přehlednějším dojmem. Nějaké zásadnější designové či grafické změny však nehledejte.

 

Stejně jako už v minulých verzích, máte i v nejnovější možnost propojit vaše mobilní zařízení s Google Music účtem a následně z něj streamovat vaši hudbu. V nastavení si pak můžete zvolit, zda tak budete dělat vždy, nebo jen při připojení na wifi (v tom případě máte možnost přehrávat mimo wifi pouze písničky uložené v mobilu). Je zde samozřejmě i možnost stáhnout písničky z Google Music za pomoci jednoduchého výběru.

 

Hudba se – pokud si tuto volbu nevypnete – bude vždy ukládat do cache, takže pokud si některou z písniček neuložených na mobilním zařízení přehrajete, budete si moci bez dalšího stahování tuto skladbu přehrát znovu, dokud jí z paměti nesmažete. Všechny písničky se stahují automaticky na SD kartu. Výborné je i cachování následujících skladeb dopředu, nebudete tak muset u každé další skladby čekat několik vteřin na načtení (pokud tedy nebudete přeskakovat písničky).

 

Se samozným přehráváním není absolutně žádný problém. Aplikace funguje skvěle jak v klasické portrait, tak i v landscape režimu. V nové verzi navíc přibyla větší provázanost s Google Music, můžete nyní třeba hodnotit písničky palcem nahoru či dolů. V nové verzi se tedy setkáte s lehkou evolucí, která však přichází přesně tam, kde to bylo třeba.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek