unnamed-6

[Recenze] Instanote pro Android

Používáte-li Instagram, určitě jste si všimli, že se zde objevují také fotografie texty a popisky. Může jít o nějaký vzkaz, poděkování followerům nebo jen nějaký vtipný popisek. Pokud vás to zaujalo a taky si chcete trochu ozvláštnit vaše snímky, doporučuji použít aplikace Instanote.

Hned na začátku vás přivítá výběr, zda-li chcete použít fotografii z galerie, nebo rovnou vyfotit novou. Po zvolení příslušného obrázku ho bude třeba ořezat. Nezapomínejte, že aplikace je určena hlavně pro tvorbu na Instagram, kde jsou všechny fotky ořezané do čtverce. Takže se budete muset smířit s tím, že kus snímku bude ve výsledku chybět.

Proces od spuštění aplikace až k odeslání obrázku na Instagram.

Dále se dostáváme k samotnému popisku. Zde aplikace ukáže svůj potenciál. Kromě toho, že můžete svůj popisek libovolně zvětšovat či zmenšovat máte také k dispozici nepřeberné množství fontů, ze kterého si jistě každý vybere to své.

Na závěr zbývá jen hotový výsledek někde publikovat. K dispozici je samozřejmě Instagram, ale taky Twitter, Facebook, Email nebo MMS zpráva. Po odeslání je vše hotovo. Aplikaci hodnotím velmi kladně. Její design je sice trochu nedokonalý, ale to se kompenzuje funkčností. Možná by ale neškodilo, kdyby aplikace uměla hotové obrázky ukládat také na SD kartu.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.