abs workout

Recenze iOS: 8 Minutes Abs Workout – dostaňte se do formy!

Ve své historicky první recenzi aplikace na tomto webu vám představím aplikaci s jednoduchým názvem – Abs. Díky ní jednou provždy zatočíte s nadváhou!

Nebezpečí jménem Vánoce!

Pokud časně ráno – stejně jako já – cestujete do školy či do práce, určitě jste zpozorovali stále sílící ranní mrazíky a možná i nějaký ten náznak mlhy. To pro mě krom více vrstev oblečení předznamenává příchod Vánoc. Půvabných svátku, při kterých se sejde celá rodina, aby slavila a jedla, jedla a jedla… Pokud to u vás funguje podobně, a nechcete po povánočním vstupu na váhu zažít šok, možná byste měli pro svou kondici a zdraví něco udělat. Stejně, jako já.

Chodit do fitcentra je časově náročné, osobní trenér je příliš drahý a samotná/ý se ke cvičení nepřinutíte? Pak můžete vyzkoušet aplikaci s názvem Abs. Aplikace v sobě skrývá vlastního domácího trenéra a je navíc zdarma. Co víc si přát?

Co byste očekávali od osobního trenéra?

Určitě nějaké zhodnocení vaší kondice, ukázky cviků a vysvětlení technik a zasvěcení do tajů cvičení (jak jej provádět, aby bylo opravdu efektivní). A samozřejmě individuální tréninkový program, který by zároveň nebyl nějak extrémně časově náročný, jelikož víte, co se říká – čas jsou peníze.

Co z toho splňuje aplikace Abs?
Všechno! Ukázky technik jednotlivých cviků, intervalů a period uvidíte a uslyšíte na video nahrávkách, na kterých je bude provádět váš animovaný trenér. Přímo na něm můžete dokonce pozorovat, jak jeho svaly při jednotlivých cvicích pracují. Navíc máte u každého typu cvičení informace o obtížnosti cviků, potřebném vybavení, k čemu je dobré atd. Dále vám vypracuje tréninkový program, díky kterému se v případě úspěchů můžete posouvat na vyšší úrovně.

Co je potřeba udělat?

Stáhnout aplikaci a začít cvičit! Stačí si najít čas cca 3x do týdne na 8 minutové cvičení. Zdůrazňuji, že do tohoto času jsou započítaný i 30ti sekundové přestávky na oddych, které vám trenér sám odpočítá. Případné postupy v tréninkovém programu vás budou motivovat v dalším cvičení. Doporučuji se před náročnějšími cviky trochu rozcvičit, abyste si nenatáhli  nějaký ten sval. Sportu zdar!

Odkazy ke stažení:
Android Market
Appbrain
iTunesINZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.