ageme

Recenze iOS: Age me

Nahlédněme společně na zoubek jedné přes rok staré aplikaci, která se nyní znovu vrací na výsluní topových pozic v App Store.

Pomocí aplikace Age me se můžete podívat, jak možná budete vypadat za 10,20,30,40 anebo i 50let! Aplikace neslouží k tomu, aby vám ukazovala vaši zářivou a slunnou budoucnost, nýbrž pomocí vaší aktuální fotky a masky, kterou na fotku šikovně umístíte, zobrazí podobu tváře s trochou vrásek na víc.

Musím říct, že mě tato aplikace trochu zklamala, sice funguje bez problému a pouhých osm masek opravdu postačí k výběru té, která vám „padne“ a pomocí drobných oprav velikosti a umístění masky docílíte toho, že bude výsledný obraz působit opravdu důvěryhodně, ale přesto byla životnost této aplikace v mém chytrém telefonu velmi krátká. Je sice humorné prohlédnout si jednu či dvě fotky takto pozměněné, ale pak se výsledek i práce s aplikací stává velmi stereotypní, navíc když vezmeme v potaz, že výsledek si tak maximálně můžete z legrace upnout na nějakou sociální síť, ale realitě se neblíží ani v nejmenším…

Bohužel předpokládat, kde se nám budou tvořit vrásky či pigmentové skvrny je téměř nemožné. Můžeme sice předpovědět určité mimické vrásky, nikoliv však stresové situace, které náš obličej mohou v budoucnu výrazně poznamenat, natož aby nějaká maska z aplikace mohla tyto aspekty předvídat.

Můžete si ji pro pobavení stáhnout a vyzkoušet, je zdarma takže nemáte moc co ztratit, možná jen trochu času, ale mě nějak nenadchla. Já si prostě jen kladu otázku, co tato aplikace dělá v top listu?

Odkazy ke stažení:INZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.