nebularev

Recenze iOS: Dark Nebula 2

První díl této hry zaznamenal ohromný úspěch, a proto vývojáři v čele s Andersem Hejdenbergem neváhali a vytvořili díl druhý, který dle mého názoru překonává předchozí.

Jedná se o klasickou kuličkovou hru, kde kuličku ovládáte pomoci naklánění iPhonu do stran. Takových her vzniklo už mnoho, nicméně Dark Nebulu 2 považuji za nejlepší v kategorii. Svou nádhernou grafikou a neskutečně dobrou hratelností, Vás uchvátí tak, že nebudete moci se od hry odtrhnout.


Hra nabízí 19 úrovní v 6 různých prostředí. Oproti první verze také přibylo 25 druhů nových nepřátel. Vašim úkolem je dojet s kuličkou ze začátku úrovně až na konec a přitom se vyhnout různým nepřátelům, laserům, smrtícím lopatkám a navíc zvládnout složité skoky.

Na konci každé úrovně pomoci počtu nasbíraných baterií, ztráty životů a výsledného času jste ohodnoceni buď bronzovou, stříbrnou nebo zlatou hvězdou. Výsledky si můžete porovnat s ostatními hráči a máte i možnost pochlubit se na Facebooku. Přivítal bych delší hrací dobu, ale naštěstí po dohrání základní obtížnosti můžete přejít na vyšší náročnost. Vše se mnohokrát zrychlí a rozdíl poznáte hned v první úrovni. Pro získání všech zlatých hvězd v těžké obtížnosti musíme mít velice výborný cit a vytrvalost, protože sebemenší zaváhání Vás donutí dělat úroveň znova a znova.

Mnozí z Vás již Dark Nebulu 2 hráli, protože to není nejnovější hra. Tuto recenzi jsem vytvořil hlavně pro ty, kteří neměli tu čest se s hrou setkat a jsou tedy ochuzeni o tento neskutečně návykový kousek.

Odkaz ke stažení:
iTunes

Gameplay video:

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.
INZERTNÍ SDĚLENÍ


student, vášnivý sportovec, Apple fanatik