water

Recenze iOS: WaterSlide Extreme

Dnes si představíme hru, která se stala oblíbenou klasikou. I přestože byla vydaná 18. 9. 2009, dodnes se řadí mezi nejvíce stahované a nejlépe hodnocené hry, což dokazuje například její 17. místo v žebříčku App Store Top 25 aplikací a her zdarma. Samozřejmě v dobách, kdy byla hra žhavou novinkou, stoupala v žebříčkách ještě výše.

Tuto hru jsem poprvé uviděla a vyzkoušela u kamaráda. Nejvíce mě tehdy překvapilo, že je tato skvělá hra zcela zdarma! Takže jsem příliš neváhala a rozhodla se jí nainstalovat na vlastní iPhone.

Kdo by neměl rád vodu a vodní hrátky? Tobogány nabízí skvělé odreagování a k tomu navíc jistou dávku adrenalinu. Projíždět nebezpečnou rychlostí po velkoměstě v tobogánu to je už ale opravdu zážitek a přesně to vám nabízí hra WaterSlide.

Jednoduché ovládání

Hra nabízí jednoduché ovládání senzorem pohybu, které je znázorněné na obrázku výše. Toto ovládání si navíc můžete plně přizpůsobit, od nastavení míry citlivosti až přes tzv. rovnovážnou polohu vašeho zařízení.

Povedená je i 3D Grafika hry, kde si můžete dokonce zvolit, zda chcete hrát hru z pohledu první osoby tj. jezdce či jako diváka. Rozdíly náhledu hry můžete vidět na obrázku výše.

Co je cílem hry?

Cílem hry je projekt všech devět toboganů. Že to zní snadně? Jenže to nevíte, že na vás na trati čeká řada bonusů, které máte sbírat a navíc i plno nástrah, kterým se doporučuji vyhýbat obloukem. Mě osobně vodní klouzání dost často překazil bonus rychlosti tzv. Booster. Ono vybrat zatáčku v takové rychlosti není žádná sranda, ale to už posuďte sami.

Odkaz ke stažení:
iTunesINZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.