youradio

Recenze iOS: Youradio

Máme tu opět něco pro hudební fanoušky. Jednoduchou aplikaci, která sice nemá stovky funkcí, ale i přesto ji pokládám za velmi vydařenou.

Jedná se o osobní rádio, které můžete poslouchat kdykoliv, když jste připojeni k internetu. Osobním rádie jej nazývám, protože si interpreta či žánr písně zvolíte sami a následně se už jen necháte unášet rytmem hudby. Pokud se vám vygenerovaná píseň nezamlouvá, nemusíte čekat, až odezní a pustí se další jako je tomu u klasických rádio stanic i rádio aplikací, zkrátka jednoduše stisknete další a systém vám vygeneruje další píseň.

Aplikace je úžasná především v tom, že díky ní můžete nalézt další písně od oblíbeného interpreta, objevit novou dobrou dosud neznámou kapelu atd. Já osobně aplikaci pojala, jako takového hudebního rádce, který sem tam doporučí něco, co si zamiluji a sem tam díky němu naleznu píseň oblíbenou ale do té doby neznámého názvu. Velké plus aplikace je, že je zcela zdarma.

Pokud se navíc registrujete na webu: koule.cz, můžete využívat i dalších funkcí, jako jsou například hodnocení skladeb, informace o vaší náladě atp.

Samozřejmě můžete si stáhnout i aplikaci nějakého určitého vámi oblíbeného rádia například Evropa 2 a poslouchat živý rozhlas a využívat další funkce podobných hudebních aplikací.

Odkazy ke stažení:INZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.