o2-logo-o-two

S O2 nyní můžete v Google Play platit skrze účet u operátora

Ochrana dat je poměrně ožehavé téma. A najde se spoustu lidí, kteří neradi dávají čísla své kreditní karty do internetových obchodů. A už vůbec ne na delší dobu než jeden nákup. Jak si pak ovšem máte nakupovat aplikace bez porušení svého „bezpečnostního kodexu“? A podobný problém určitě řeší i jedinci bez kreditní karty. Operátor O2 přichází s elegantním řešením, které bylo v (ne zas tolik) dávných dobách naprosto normální. Mobilní platby skrze operátora.

Pokud tedy patříte mezi osoby, které nerady sdělují citlivé informace o platební kartě, případně žádnou kartu nemáte, dnešní novinka potěší hlavně vás. O2 nyní svým zákazníkům umožňuje při platbě za obsah v Google Play zvolit jako platební metodu právě m-platbu od O2.

389120_1002321_Cikcak1

Zákazníkům s předplacenou kartou bude platba ihned stržena z kreditu, ostatní uvidí cenu ve svém vyúčtování. Celé nastavení služby je velmi jednoduché a v podstatě pouze zvolíte m-platbu jako novou platební metodu, vyplníte pár základních informací a hurá nakupovat!

Veškeré informace o novince můžete nalézt na této stránce.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.