behaviour

Seriál: Speciální aplikace Behavior Tracker Pro – Sledujte a vyhodnoťte projevy chování

Behavior Tracker Pro (BTP) je aplikace založená na sběru, která umožňuje výchovným terapeutům, učitelům nebo rodičům sledovat a vyhodnocovat projevy chování u dětí.

Zlepšuje celý proces aplikované analýzy chování dítěte tím, že zachytí data a převede je do snadno srozumitelného grafického formátu a ve výsledku tak výrazně zlepšuje proces učení a léčení dětí s autismem.

Máte příležitost zaznamenat řadu situací najednou, udržovat data v průběhu několika týdnů a mít graf kdykoliv jej potřebujete. Kromě toho je zde možnost nahrávat video (musíte mít zařízení s kamerou), které je užitečné, protože jej můžete v budoucnosti probrat se zainteresovanými stranami (rodiče, učitelé, psychologové atd.). Někdy složité chování vyžaduje i další pohled k odhalení a posouzení spouštěčů, které Vaše oči nevidí. Tato aplikace má potenciál v podstatě zkrátit dobu potřebnou k získání údajů o chování na polovinu – což je drahocenný čas, jenž nyní můžete věnovat jiným potřebám.

Podporuje neomezený počet vyhodnocovaných dětí a export dat ve formátu CSV nebo XML pro offline manipulaci v Excelu. Exportovat grafy lze i ze zařízení do e-mailu.

Opět nejde o bezplatnou aplikaci – v iTunes Store stojí 29,99 dolarů, ale i na základě hodnocení uživatelů myslím, že jsou to dobře vynaložené peníze. Je kompatibilní s iPhone, iPod touch, a iPad. Vyžaduje iOS 4.0 nebo vyšší, aktuálně ve verzi 3.2.5. A bohužel opět pouze v angličtině. Vše ostatní, bohudík, propracované a pro danou potřebu užitečné.

Aplikace je k zakoupení zde.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".