ttt

Seriál: Speciální aplikace TapToTalk – Aneb, dejte myšlenkám hlas

Tato speciální aplikace změní vaše Android v pomocníka a prostředníka pro alternativní komunikaci například s autisty či dětmi, které mají problém se čtením či vyjadřováním.

Cena – Free na vyzkoušení-30 dní, poté $99.95 / rok nebo $179 / “napořád“

Podporovaná zařízení, formáty, systémy: iPhone, iPad, iPod touch, Kindle, Nintendo D Si, D Si XL, Android,  Nook, BlackBerry, Web, PC, Mac,

Základ je jednoduchý – klepnete na obrázek a on reaguje – mluví, a je to pro uživatele velká zábava a zároveň se snaží o interakci. Můžete také použít vlastní obrázky, nahrát a měnit hlasy ve formátech mp3, wav nebo wma, kapacity nahrávky do 3 MB velikosti.

Nahrávat můžete v jakémkoli jazyce prostřednictvím zabudované funkce a nahrávku použít k obrázkům a je zde také funkce přehrávání napsaného textu – zde v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině a italštině. Rozhraní a ovládní má TapToTalk v angličtině.

Je možné si aplikaci 30 dní zdarma vyzkoušet (Starter Album), abyste zjistili, zda vyhovuje vaším potřebám. Poté máte možnost zakoupit placený upgrade.

TapToTalk láká především svou jednoduchostí (i když to by měla být, v segmentu speciálních aplikací pro potřebné, samozřejmost) a myslím, že sympatická je i možnost platby “napořád“.

Je jen na vás zda zůstane jen u zkoušení, jinak nelze než doporučit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app
INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".