seznambrowser

Seznam vydal prohlížeč pro Android, iOS bude následovat

Seznam.cz nemusíme nikomu představovat, jedná se o českou internetovou jedničku, jejíž homepage pro mnoho lidí představuje vstupní bráno do internetu. Slavná společnost se však nyní pouští do nového projektu – vydala webový prohlížeč pro Windows, Mac OS a Android. Verze pro iOS bude v brzké době následovat.

Seznam si na mobilních platformách v našich končinách získal uživatele především svými výbornými mapovými podklady, které solidně fungují i v offline režimu. Otázka ale je, zda dokáže podobným způsobem přesvědčit uživatele i o kvalitách svého webového prohlížeče, který mimo počítačové platformy vyšel na Android, přičemž iOS bude následovat.

Cílem je především přinést rychlý a spolehlivý přístup ke službám Seznamu, rychlé a bezpečné prohlížení internetu – autoři sází na absenci doplňku, byť to je spíše tématika týkající se počítačové oblasti. Samozřejmostí potom je integrace vyhledávání přes Seznam, a kompletní prostředí prohlížeče v češtině. Aniž bychom to mysleli jakkoliv pejorativně, tak Seznam míří především na takové ty „běžné Franty uživatele”, což dokládá i jejich tvrzení v popisku na Google Play: A protože jsme Češi, všechna názvosloví jsme pojmenovali tak, abyste k nim nepotřebovali anglicko-ajťácký slovník.

Prohlížeč je pochopitelně dostupný zcela zdarma, tudíž pokud chcete vyzkoušet prohlížení internetu s českým prohlížečem, tak nyní máte tu možnost – technologicky ale nečekejte nic šokujícího. Vlastně by nás ani nepřekvapilo, kdyby prohlížeč využíval jádra WebKit, tudíž by z hlediska prohlížení měl přinášet podobný zážitek, jako standardní Chrome od Googlu, se kterým Seznam na našem trhu statečně soupeří.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: SINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.