SCTY_Screenshot1_web

SimCity brzy zamíří na Android a iOS!

Kdo by neznal sérii parádních budovatelských strategií SimCity? Sérii, která se s námi táhne již od roku 1989. Sérii, ve které se dostanete do role starosty, s nímž budete rozvíjet a vylepšovat své město za účelem co největší spokojenosti jeho obyvatel. A pochopitelně bude nutné udržovat rozpočet, nechcete se přece dostat do krachu, že? V každém případě tento populární titul již v dohledné době zamíří na mobilní zařízení – co o něm víme?

Novému kousku předcházel díl SimCity Deluxe, který byl ovšem nějakou dobu po vydání zase stažen.  Pomyslným následovník tedy ponese název SimCity BuildIt a moc informací o něm zatím neznáme. Ovládání bude využívat rozličných gest  a celá hra bude vyvedena v povedené 3D grafice.

SCTY_Screenshot2_web

Titul zamíří na zařízení se systémy iOS a Android. Co se týče platebního modelu, ten zatím nebyl oznámen, s největší pravděpodobností však půjde o free-to-play s mikrotransakcemi. SimCity BuildIt přijde již brzy, tak uvolněte místo ve vašem telefonu či tabletu. 😉

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.