reisswolf-skartace

Skartace snadno a rychle – REISSWOLF

„Nováková, vezměte si prosím na starost zničení všech dokumentů ze složek 1993-1999.“ „Ale pane, vždyť je to několik desítek tisíc papírů! Tohle než vynosíme do košů, tak to zabere pár týdnů.“ „Do koše, jste blázen? Ty papíry musí být zcela zničeny, aby nikdo nezískal data. Je nutné využít služeb skartovačky.“ „Skartovačky? V pořádku, během dvou let je vše zničeno …“ „Takhle jsem to nemyslel. Zvedněte telefon a zavolejte do společnosti REISSWOLF, protože tam splní naše požadavky rychle a kvalitně!“

Bezpečnost a ochrana (nejen) osobních dat je v dnešní době velice ožehavé téma. A samozřejmě se řeší i mimo svět elektroniky. Velké společnosti či veřejné instituce většinou mají uloženy ohromné štosy papíru, které jednou nebudou potřeba, ale informace na nich uvedené nesmí ven. Co v takovém případě dělat? Jak se těchto nepotřebných dokumentů bezpečně zbavit? Nelze je jen tak vzít a hodit do koše, z toho by v budoucnu mohl pramenit neskutečný problém pokud by byla informace zneužita třetími osobami. Nejlepším řešením je skartace. Tu v českých luzích a hájích zajišťuje také společnost jménem REISSWOLF.

Tato – dnes již skutečně velká firma – vznikla roku 1985 v současném Německu. Díky profesionálnímu přístupu a kvalitně odvedené práci společnost rozšiřovala síť poboček po celé Evropě a roku 1996 zahájila svou činnost i v České republice. V současnosti má REISSWOLF 65 partnerů po celém světě, více než 76 000 zákazníků a přes 2 miliony uživatelů a tím, čím tato firma táhne, je právě prvotřídní způsob skartace!

Kromě spokojených zákazníků dokazují kvality společnosti i certifikáty obdržené od Národního bezpečnostního úřadu České republiky, které zaručují, že firma bezpečně provádí skartaci dat až ve 3. stupni utajení.

Skartace dat od společnosti REISSWOLF je dostupná jak pro živnostníky, tak pro firmy. Při využití této služby se nemusíte starat o odvoz dat ke zničení, vše zajistí speciální vozidla, která data odvezou a bezpečně znehodnotí. Navíc je likvidace šetrná k přírodě.

Citlivé informace samozřejmě nejsou pouze napsané na papíru, ale uchovávají se i na CD, pevných discích či disketách. I z těchto elektronických nosičů odstraní ve společnosti data takovým způsobem, že je již nebude možno obnovit.

Pokud není skartace dat přímo tím, co hledáte, ale naopak chcete archivaci dat, také nepřijdete zkrátka. Stačí jen zavítat na webovou stránku společnosti!INZERTNÍ SDĚLENÍ