soutezk

[Soutěž] Hrajte o 3 audioknihy „Steve Jobs“ od W. Isaacsona a trička našeho webu, pro každého účastníka navíc dárek!

Apple právě představil novou generaci svého veleúspěšného telefonu iPhone a jak jsme slíbili, tak také konáme. Připravili jsme si pro vás ve spolupráci se serverem audioteka.cz soutěž o tři audioknihy „Steve Jobs“ v českém znění + několik triček našeho webu. Pro všechny zde pak máme jako dárek voucher na 25% slevu na nákup právě v tomto e-shopu.

Jak vyhrát?

Stačí se stát naším fanouškem na Facebooku, Goole Plus či dát „follow“ na Twitteru. Dále pak odpovědět na jednu velice snadnou otázku (správnou odpověď na naší otázku naleznete na webu audioteka.cz). Pak už je to vše o tom, jaké štěstí budete mít. 

Budeme mít totiž i jednu tipovací otázku: kolik lidí sledovalo náš videopřenos z představování iPhone 5? Pro lepší tipování vám napovíme, že to bylo více než 1 000 a méně než 10 000. Odpovědi můžete posílat do 25. 9. 2012.

O co hrajeme?

A o co že tedy hrajeme? První tři soutěžící vyhrají audioknihu „Steve Jobs“ v českém znění, další dva pak tričko našeho webu.

Partner soutěže:

Sponzorem naší soutěže je e-shop Audiotéka.cz, který se zabývá prodejem audioknih. Těch zde můžete najít přes 1000 a vybere si jistě každý od milovníka IT, přes historické nadšence až po milovníky detektivek.

Každý z titulů má přiloženou bezplatnou ukázku, ve které se můžete přesvědčit o tom, zda právě tato verze bude perfektně vyhovovat vašim představám. Pokud ano, můžete navíc vyzkoušet i celou kapitolu zdarma.

Audioteka.cz navíc nabízí možnost zakoupení a poslechu audioknih i skrze své aplikace pro chytré telefony. Můžete si tak své knihy poslechnout jak přes iPhone (iPad), tak i přes zařízení s Androidem či Windows Phone.

Pravidla soutěže:
Každý ze soutěžících se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicitní odpovědi budou mazány. Soutěž probíhá od 13. 9. 2012 do 25. 9. 2012.  O pořadí soutěžících rozhodne přesnost tipu. Odměny budou rozděleny pouze soutěžícím s platnými odpovědmi. V případě stejných tipů dostane odměnu soutěžící, který svou odpověď zaslal nejdříve. Účastí v naší soutěži souhlasíte se zasíláním informačních sdělení týkajících se našeho magazínu (odběr můžete následně kdykoliv odhlásit).INZERTNÍ SDĚLENÍ