banner

[Soutěž] Hrajte s námi o ceny v hodnotě 6.000 Kč!

Máme vás rádi a jsme nadšení, když pro vás můžeme připravit něco pěkného. A soutěž o hodnotné ceny je jistě něčím, co vám udělá radost. Pojďte si s námi zasoutěžit o ceny, které svou hodnotou přesahují 6.000 Kč!

O co si zahrajeme?

Asi nejdůležitější věcí, která vás bude zajímat, je to, o co hrajeme. Plakát s odměnami naleznete zde:

soutez2

Jak se zúčastnit?

Pro účast v naší soutěži stačí udělat dva malé kroky – dát nám „Líbí se mi“ na naší FB stránce, dát nám follow na našem Twitteru nebo na Google+. Stačí, když vás najdeme na jedné z nich, pokud nás ale budete sledovat na více sítích, budeme samozřejmě raději. :)

Druhým krokem je pak vyplnit formulář níže, kde si můžete tipnout, kolik lidí se zúčastní naší soutěže. Nejlepší tipy pak budou ohodnoceny.

Soutěž probíhá do 23:59 16. 2. 2014. Přejeme hodně štěstí!

Pravidla soutěže:

Každý ze soutěžících se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicitní odpovědi budou mazány. Soutěž probíhá od 8. 2. 2014 do 16. 2. 2014. O pořadí soutěžících rozhodne přesnost tipu. Odměny budou rozděleny pouze soutěžícím s platnými odpovědmi. V případě stejných tipů dostane odměnu soutěžící, který svou odpověď zaslal nejdříve. Ceny nelze směnit za peníze ani nijak vymáhat. Účastí v naší soutěži souhlasíte s pravidly a se zasíláním informačních sdělení týkajících se našeho magazínu (odběr můžete následně kdykoliv odhlásit). Server apemobile.cz si vyhrazuje právo změnit pravidla i ceny soutěže.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek