velky2KONEC

Soutěž: Povalentýnská soutěž pro všechny dívky!

Zdravíme všechny návštěvníky magazínu apemobile.cz! A je tu další soutěž, tentokrát pro všechny dívky, případně pro pány jako dárky. Každý rád dobře vypadá, a proč si tedy neudělat radost s některým z našich speciálních dárečků?

Jak vyhrát?

Stačí odpovědět na tři jednoduché otázky (všechny odpovědi naleznete na intimia.cz) a pak mít trochu štěstí u čtvrté otázky, která je tipovací.

Vaše odpovědi nám následně zašlete i s vaší korespondenční adresou na email: soutez@apemobile.cz. Jako předmět uveďte „Soutěž – Intimia„. Soutěž končí ve 23:59 7. 3. 2012!

Soutěžní otázky:

  1. Nabízí eshop intimia.cz dámské boxerky?
  2. Od jaké ceny je u eshopu intimia.cz dopravné zdarma?
  3. Za jakou cenu nabízí eshop intimia.cz dámské kalhotky „Funny“ se slonem? (k nalezení zde)
  4. Tipovací otázka: Kolik lidí navštíví náš server v den konce soutěže (7. 3. 2012)?

Odpovědi na naše otázky naleznete na intimia.cz!

O co hrajeme?

Jak jsme již předeslali, bude se tentokrát jednat o opravdu speciální dárečky. Po skončení soutěže si každý výherce může vybrat svou velikost! Máme pro vás připraveno:

Po kliknutí na cenu se můžete na cenu podívat!

Pravidla soutěže:
Každý ze soutěžících se smí soutěže zúčastnit pouze jednou, duplicitní příspěvky budou mazány. Soutěž probíhá od 15. 2. 2012 do 7. 3.2012. Odměny budou rozděleny soutěžícím, kteří zaslali všechny správné odpovědi. O pořadí rozhodne přesnost tipu (čtvrtá otázka). V případě stejných tipů dostane odměnu soutěžící, který svou odpověď zaslal nejdříve. Odpovědi zasílejte na soutez@apemobile.cz. Účastí v naší soutěži souhlasíte se zasíláním reklamních sdělení (odběr můžete následně kdykoliv zrušit).

O sponzoru soutěže:

Sponzorem soutěže je eshop intimia.cz, děkujeme!
Dovolujeme si Vám představit eshop se spodním prádlem www.intimia.cz. V e-shopu najdete klasické spodní prádlo, bez něhož se neobejde žádná žena ani dívka – tj. podprsenky, kalhotky nebo tanga a dámské boxerky. Na léto určitě oceníte i široký výběr plavek, před zimou jsou zase velmi populární župany. Zaměřujeme se hlavně na dámské spodní prádlo, přestože máme něco i pro pány a do budoucna bude sortiment ještě širší! Tedy samozřejmě pokud nepočítáme erotické prádlo, které je sice určeno dámám, ale co si budeme povídat, velkou radost z něj mívají právě pánové :o)
Mezi hlavní výhody našeho eshopu patří odběrné místo na Praze 9 v blízkosti Metra B – Vysočanská, dále pak velmi nízské ceny, okolo 1200 kusů sortimentu, velké množství zboží máme skladem a tak ho můžete mít téměř bleskově po objednání. 




INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek