spiderman

Spider-Man: Unlimited vyrazí do akce v září

Po vcelku úspěšném titulu Amazing Spider-Man 2 se Gameloft rozhodl opět spojit s Marvelem a započal práci na novém herním kousku, který nese podtitul Unlimited. Hra si zakládá na vyprávění děje inspirovaného 50 let starou sérií komiksů o pavoučím muži.

Ve Spider-Man: Unlimited se budete probíjet skrze chaotické ulice New Yorku, nad kterým se budou snažit převzít kontrolu slavné záporné postavy pavoučího univerza. Proti tzv. Sinister Six se vydáte v několika ikonických variacích Spider-Mana, konkrétně si třeba vyzkoušíte podobu Iron Spider-Mana, Spider-Man Noir, Future Foundation Spider-Mana, nebo Ben Reilly Spider-Mana.

Herní koncept je založen na běžeckém stylu dopředu a tento už vcelku zažitý a do jisté míry ohraný herní styl se v Gameloftu snaží oživit tím, že budete vylepšovat a sbírat až 23 různých Spider-Manů, které následně budete používat v různých, příběhově založených úrovních. Právě jistá míra vyprávění děje by mohla být tím nejzajímavějším, co do tohoto mírně vyčpělého žánru Spider-Man: Unlimited může přinést, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Spider-Man: Unlimited bude dostupné během letošního září na Androidu, iOS a Windows Phone. Více informací o této hře by mělo vyjít na povrch v průběhu týdne na slavném herním veletrhu E3.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Zdroj: FINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.