spotify

Spotify nabízí poslouchání bez reklam … ovšem s podmínkou

Populární hudební služba Spotify nabízela svým zákazníkům pouze dvě možnosti poslechu – buď jste platili premium účet, tedy předplatné, které vám umožňovalo poslouchat zcela bez reklam, nebo jste „zaplatili“ daň v podobě audio reklam mezi jednotlivými skladbami. Včerejším dnem přibyla další možnost, jak si hudbu poslechnout zcela zdarma (a legálně), dokonce bez reklam mezi písněmi.

Do třetice všeho dobrého. U Spotify to platí dvojnásob pro uživatele, které reklama během písní pravidelně rozžhavila do běla, nebyli si zatím však jisti, zda má cenu pořizovat si předplatné. Třetí možnost poslechu hudby s touto populární službou funguje následujícím způsobem: zhlédnete 15 až 30 sekund dlouhou videoreklamu a za „odměnu“ obdržíte 30 minut poslechu hudby bez reklam. To zní dobře, ne?

spotify

Pokud se vám nová nabídka líbí a přemluvila vás, abyste si Spotify stáhli, odkazy na aplikace pro Android, iOS Windows Phone naleznete níže.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

wpstore

Zdroj: 9TO5INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.