tlogo

T-Mobile startuje s Vánocemi: iPad Air, Deezer a VOYO

Jako každý rok, i letos se operátoři budou snažit předhonit v tom, kdo zákazníkům nabídne zajímavější „dárky“ a taky v tom, kdo bude mít nejzajímavější sváteční kampaň. T-Mobile nenechává nic náhodě a vánoční šílenství odstartuje právě on.

Vánoce u T-Mobile letos začínají již 1. listopadu, tedy dnes. Cílem letošní kampaně je zaměření na používání chytrých zařízení, které se bude T-Mobile snažit zpříjemnit a osvěžit službami Deezer a VOYO. O první jmenované službě jste možná ještě neslyšeli, ale vězte, že se jedná o službu zaměřenou na streamování hudby z internetové databáze, která rozhodně není nejmenší – naleznete v ní přes 25 milionů tuzemských i zahraničních skladeb ve vysoké kvalitě. Deezer se vám však může zamlouvat i pokud se třeba pohybujete v oblastech s pomalejším připojením, protože umožňuje offline uchovávání skladeb, sdílení a vzájemné synchronizování napříč různými zařízeními.

Zvýhodnění Deezeru pro zákazníky T-Mobilu s hlasovým tarifem představuje možnost používání české verze služby za 129 Kč měsíčně. Do této zlevněné varianty se zákazníci T-Mobilu přihlásí skrze SMS, či pomocí správce účtu Můj T-Mobile. Po tomto kroku se zákazníci přihlásí na této adrese, kde při první aktivaci obdrží 15 dní zdarma pro vyzkoušení Deezeru. Mimo to navíc uživatelé, kteří si prodlouží, nebo aktivují tarif S námi síť nesíť (včetně verze pro podnikatele) do konce tohoto roku, tak získají neomezený a zcela bezplatný přístup ke službě na 6 měsíců.

deezer3-19

Mimo Deezeru však T-Mobile poskytuje taky zvýhodnění na výše zmíněném videoportálu VOYO, který v současnosti nabízí přes 2000 filmů a seriálů bez reklamních vstupů, dále pak můžete třeba sledovat sportovní přenosy z televizního kanálu NOVA Sport, nebo přistupovat k archivu pořadů z produkce TV Nova. To celé opět za 129 Kč měsíčně, ovšem podmíněné vlastněním hlasového tarifu a aktivováním služby m-platba. Tato nabídka trvá až do 31. ledna 2014 a pro aktivaci je třeba si na webu T-Mobilu nechat vygenerovat kód pro slevu, který se následně uplatní na webu VOYO.

Dále se T-Mobile pochlubil s tím, že u nás zahájí předvánoční prodej nejnovějšího tabletu od Apple – iPadu Air, a to ve verzi s WiFi i s GSM modulem (podporující i LTE). Pro iPad Air má T-Mobile podle všeho mezi operátory zajištěnou exkluzivitu až do Vánoc a s ohledem na omezené zásoby nabídky tohoto nového tabletu mohou pro zařízení dorazit jak stávající, tak i noví zákazníci, kteří si k němu mohou pořídit datový tarif na dobu určitou. Stávající zákazníci jsou však přeci jen v drobné výhodě – mohou si totiž iPad Air pořídit i na splátky bez navýšení. Prodej startuje 1. listopadu v osm hodin ráno a prozatím jen skrze e-shopy ve variantě s 32 GB paměti a v tmavě šedém barevném provedení. Do značkových prodejen operátora iPad Air dorazí jakmile se podaří zařízení dostatečně naskladnit, a to samozřejmě včetně dalších variant.

ipad-air_2717530c

Kromě iPadu Air si však u operátorů samozřejmě můžete pořídit i další zařízení, na něž byla v rámci Vánoc udělena sleva. T-Mobile láká zákazníky na vybraná zařízení značek Samsung a Sony, která lze pořídit na splátky bez navýšení. U těchto zařízení navíc T-Mobile snižuje základní cenu pro stávající klienty při prodloužení smlouvy. Toto snížení ceny začíná na 1000 Kč a následně může pokračovat i do větších částek, závisle na tom, jak moc se operátorovi uvážete. U tabletů je to však ještě trošku jinak – ceny se taktéž snižují, ovšem pro nové zákazníky datového tarifu. Konkrétně se akce týká tabletů Samsung Galaxy Tab 3 a Sony Xperia Tablet Z. Za telefony potom jde o Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3 Mini, Sony Xperia M a Sony Xperia Z1. Platnost této akce se také láme na konci tohoto roku.

A poslední věcí na seznamu jsou zákazníci Twist předplacenek – od 1. listopadu si mohou za 30 Kč aktivovat balíček, který jim umožní celý den volat do všech tuzemských sítí zcela zdarma. Dále T-Mobile připravuje tzv. Appventní kalendář, ve kterém budou od 18. listopadu nadělovány speciální dárky v podobě aplikací, či her pro chytrá zařízení. A na závěr zakončíme charitativní akcí – T-Mobile pracuje na aplikaci pro organizaci Dobrý anděl, skrze kterou bude možno přispívat potřebným.

Zdroj: Tisková ZprávaINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.