breachandclear610

Taktická akce Breach & Clear přišla na Android

Taktické střílečky nejsou zrovna nejrozšířenějším žánrem na Google Play. To jim však rozhodně neubírá na kvalitě a naopak je každý nový kousek, který podobný styl zábavy nabídne, vřele přivítán. V poslední době jste možná zaslechli o hře Arma Tactics, dnes vám však ukážeme podobný titul se zvučným jménem Breach&Clear, který nabídne podobný styl zábavy i pro non-Tegra zařízení.

Jak už jsem zmínil v úvodu, hra patří do žánru „taktických stříleček“ (popravdě – anglické označení „tactical shooter“ mi zní lépe). Stanete se velitelem elitního komanda, jemuž zadáte úkoly a celou akci řádně naplánujete, aby došlo k co nejrychlejší a nejbezpečnější eliminaci cílů. Z toho už trochu vyplývá, že nepůjde o bezduchou kropičku, ale bude třeba zapojit i mozek.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Android verze hry přináší některé nové prvky oproti originálu, který je dostupný pro iOS. Vývojáři mají v plánu vytvářet další mise a výbavu, tudíž můžeme doufat, že hra nebude stagnovat a dostane se nám spoustu obsahu za příjemné $2 ( tak příjemné, že už se mi hra usídlila na zařízení 😀 ).


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.