steve-jobs-640x250

[Téma] Dnes je to rok, Steve

Dnes je to rok od úmrtí Steva Jobse. Díky jeho inovativním nápadům má spousta z nás doma ve vzpomínkových krabicích svoje první iPody, denně používá iPhony a knížky nebo časopisy si čte v iPadech. Neřešíme viry v Macích,ani jiné padající systémy, protože jsou vytvořeny tak, že každá každičká aplikace prochází důkladnou kontrolou a teprve potom je puštěna do oběhu.

Máme rádi elegantně vypadající bílá, černá a stříbrná zařízení (barevné iPody nevyjímaje), iOS a OS X, jejich provázanost a vzájemnou symbiózu. Jsme celí natěšení, když se blíží Keynote a na trhu se má objevit nějaká novinka s logem nakousnutého jablka. Když se nám pokazí iPhone, domluvíme si termín na Genius baru, kde nám jej příjemný jablečný zaměstnanec vymění bez mrknutí oka za nový, akorát se podepíšeme.

Četli jste knížku Steve Jobs od Waltera Isaacsona? Jestli ano, možná chápete, proč se před rokem objevovaly neuvěřitelné hromady květin před každým Apple Storem na světě. Steve si je totiž stoprocentně zasloužil! Doufejme, že se Applu, který má od Steva plány do roku 2015 bude dařit i nadále stejně dobře a bude nás neustále zásobovat iVěcmi, které okamžitě všichni potřebujeme (i když nám předchozí modely slouží perfektně)! :)

Na www.apple.com byl dnes umístěn vzpomínkový vzkaz od Tima Cooka a s ním i video, které můžete vidět níže.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ