telegraph

The Telegraph vydá aplikace pro iPhone i Android

Internetová verze anglického deníku The Telegraph oznámila brzké vydání vlastních aplikací pro Apple iPhone a zařízení s Androidem.

Aplikace s širokým záběrem, od bleskového zpravodajství, přes aktuální finanční data až po obrazové a video galerie, nabídne také online informace ze zápasů Premiere League, s důrazem na aktuální výsledky, hodnocení, komentáře a tabulky a videa ze zápasů.

Uživatelé si budou moci přizpůsobit homescreen a doplnit jej o oblíbená témata, sdílet je na Twitteru a Facebooku a články stahovat bez nutnosti být online.

Předplatitelé tištěného Telegraphu vlastnící iPad budou moci využívat aplikace zdarma.

Novým zákazníkům nabídne aplikaci na měsíc zdarma, když se poté rozhodnou pro registraci, bude k dispozici za měsíční poplatek. IPhone aplikace bude ke stažení také na portálu iTunes.

Datum vydání má být oznámeno v nejbližších týdnech.

Tento krok The Telegraph odráží snahu dostat svou vysoce kvalitní žurnalistiku na digitální platformy a uspět také na poli mobilních aplikací.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".