walking-dead-assault-android-game

The Walking Dead: Assault konečně přichází i na Android

Jedna z nejoblíbenější her na iOS minulého roku, The Walking Dead: Assault, se konečně dostává i na mobilní platformu od Googlu. Pojďme si zrekapitulovat, o čem tato hra je.

Jedná se novou hru založenou na přežití po zombie zkáze, nicméně na rozdíl od spousty jiných, u této je jistota, že si ji hráči budou chtít zahrát. Jednak je to tím, že se jedná o oficiální hru slavné značky The Walking Dead, a také tím, že sází na poměrně originální grafické pojetí.

The Walking Dead: Assault nám nabídne autentické lokace ze slavných komiksových sérií ve stylové 3D komiksové knize přímo ve hře, kterou se budeme probíjet za pomoci jedné (či více) z komiksových postav. Toho docílíte pomocí intuitivního ovládání, které je pochopitelně specializované pro dotykové obrazovky.

Zajímavým prvkem je např. možnost odvádění pozornosti hladových zombie pomocí spouštění alarmů v autech na ulici, nebo světlic. Ale všichni, kdo trošku znají The Walking Dead (byť třeba jen ze seriálu), vědí, že dělat příliš mnoho hluku rozhodně není dobrý nápad, takže pozor na to, abyste to nepřehnali, jinak byste se dostali od ještě větších potíží, než ve kterých jste původně byli.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Do hry je taktéž zabudována možnost odemykat si nové postavy, stejně jako možnost jim zlepšovat některé vlastnosti tak, aby více odpovídaly vašemu stylu hraní. V neposlední řadě hra patří k těm, které již pracují s novými žebříčky nejlepších hráčů, které běží napříč celou Android platformou díky synchronizaci přes Google Play, díky kterému jsou ve hře taktéž integrovány achievementy.

Při postupu hrou si odemykáte nový bonusový obsah spojený s původními komiksy a seriálovou podobou tohoto moderního fenoménu. Pokud máte zájem vstoupit do apokalyptického světa, připravte si zhruba 60 Kč, na které vás hra vyjde.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.