walking_dead

The Walking Dead: No Man’s Land vyjde na iOS a Android

AMC oznámilo, že na iOS a Androidu vyjde nová hra z univerza The Walking Dead s podtitulem No Man’s Land. Ta vyjde souběžně s premiérou páté sezóny úspěšného seriálu z tohoto post-apokalyptického zombie světa.

Fanoušci tohoto fenoménu poslední doby jistě vědí, že původní komiksové a seriálové univerzum se v mnoha věcech liší, stejně tak jako slavné The Walking Dead adventury od Telltale jsou mimo hlavní dějovou linku seriálu. A právě v tom je chystaná hra s podtitulem No Man’s Land odlišná – bude zasazena do univerza tak, jak jej zobrazuje seriál. Na hře pracují Next Games, což je studio založené veterány z Rovia, Supercellu a Disneyho. Kromě práce na této hře však Next Games pracují i na vlastní herní značce, kterou nám odhalí v budoucnu.

Dle autorů The Walking Dead: No Man’s Land se bude hra snažit opravdu držet seriálového světa a jeho tématiky. „Strategie přežití, hledání úkrytu pro vaše lidi, balancování mezi dobrými a špatnými skutky a samozřejmě také akce v podobě soubojů s hordami nemrtvých. Velice respektujeme autory The Walking Dead a chceme, aby naše hra co nejvěrněji zobrazovala svět, který vytvořili.” řekl Teemu Huuhtanen, CEO Next Games.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Zdroj: IINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.